Radio me cd dhe kaset ne gjendje perfekte

35 LEK

Shitet nga: devi 18 Mar 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Philips
Modeli
Sharp
Radio esht e re fare esht perdorur me pak se nji vit esht bler ne greqi e shes per arsyje mos perdorimi. Marka radios (sharp hero)
Leaflet
Në fillim