PHILIPS DPM8100

150 EUR

200 EUR

Shitet nga: Faruk 26 Jan 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kukës
Prodhuesi
Philips
Shitet regjistruesi 3D digjital i zerit , paisja eshte funksionale posedon baterine e vet origjinale si dhe kapacitet SD 4GB , ideale per gazetare dhe reportere , paisja gjindet ne Kosove.
Leaflet
Në fillim