Shitet radio portable Panasonic

3 600 LEK

4 000 LEK

Shitet nga: Meti Selita 26 Tet 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Panasonic
Shitet radio Panasonic
Punon me Am, Fm, Fm stereo, Lw, Sw, Mw, lidhet me celularin me fishe Aux, punon edhe me kaststa, edhe luan kaseta edhe rregjistron ne Kaseta.

Punon edhe me bateri edhe ne prize
Ka nje antene shume te gjate dhe kualitet shume te mire audio.

Mund ti ndryshosh edhe bass-in.

Cmimi 4000 lek (i diskutueshem)
Vendndodhja Tirane
Kontakt WhatsApp 0674954392
Meti Selita
+355674954392
Leaflet
Në fillim