okazjon me marveshje

10 EUR

Shitet nga: enea 17 Jan 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Prodhuesi
Panasonic
shitet guferi 800 watt shumm i paster dhe i mir mbajtur 30 euro ...shitet majtafoni panasonic 250 watt me 5 cd me bord per cd te ka dhe 2 bokset e mbedhenj + guferin dhe nje bosk per zee ka dhe pultin ... majtafoni esht ne super gjendje cmimi 100 euro ... kurse 2 bokset e zinj te mbedhenjte jan nga 400 watt dhe kan cmim tjeter
Leaflet
Në fillim