Shiten per arsyje emigrimi

700 EUR

850 EUR

Shitet nga: Visi 21 Shk 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Neo
Shiten 5 bokse nga 400wat rms cmimi per te gjitha bashke jan 650 mij lek plus dhe nje amblifikator iter-m 1400 cmimi 250 mij lek te gjitha bashke 900 mij lekper me teper info kontaktoni ne numrin e tel 0685057313
Leaflet
Në fillim