Shes bufer dhe amblifik 800w

250 LEK

Shitet nga: Iliri 05 Mar 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Prodhuesi
Neo
Shes bufer 800w dhe amblifik .shitet per arsyje mosperdorimi .vendodhja lezhe
Leaflet
Në fillim