FISHA PER BOKSE LIVE DHE DJ

55 EUR

100 EUR

Shitet nga: FISHA TE NDRYSHME PER BOKSE 11 Korr 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Krujë
Prodhuesi
Neo
SHITEN FISHAT KTO NE FOTO OSE KEMBEHEN FISHAT NUK NDAHEN.PER TRANSPORT NISEN DHE ME POSTE PRIVATE CMIMI PAK I DISK 0683433177 whastaap ose viber na shkruani
FISHA TE NDRYSHME PER BOKSE
0683433177
Leaflet
Në fillim