RCF sub 708-as ii aktiv

900 EUR

Shitet nga: Rcf sub 08 Sht 02:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
RCF
Shitet rcf sub 708-as ii 1400 w .aktiv 18 inch .shume pak i perdorur .ne gjendje perfekte si nga ana teknike dhe estetike .cmimi i padiskutueshem .
Rcf sub
0685133447
Leaflet
Në fillim