Okazion 2 boksa RCF art 315 passiv 500 mije

450 EUR

850 EUR

Shitet nga: RCF 30 Sht 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
RCF
jan ne gjendje shum te mir me cdo gje origjinale dhe pa riparime cmimi 500 mije cift.. kan mbetur vetem 2
Leaflet
Në fillim