Kasetofon

50 EUR

Shitet nga: anonim 10 Korr 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
RCF
shitet Kasetofon Bashk me kodin Punon ne rregull ne CD dhe ne radio . ka opsjon dhe per aux Ky i ben golfin 5 e golfit 6 dhe kady e pasat cc e tjer. shitet 50 euro
Leaflet
Në fillim