8 Bokse dhe 2 amplifikator

1 700 EUR

Shitet nga: kostjan 14 Pri 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Modeli
RCF
8 bokse 2 aplifikator. Marka Newman.ose mund te jepen te ndare. 1 amplifikator dhe 4 bokse. Me vleren 850 euro
kostjan
0693935406
Leaflet
Në fillim