Radio rotel 1978

Shitet nga: shitet Sot 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 EUR   55 EUR

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Rotel model RT 426 e vitit 1978 radio ne gjendje shume te mire pune pa asnje defekt me cmim te lire prej 20 Euro per ata qe ja dine vleren
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim