SHITET ME ULJE AMPLIFIKATOR ROTEL

100 EUR

Shitet nga: Miri 19 Tet 07:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
SHITET AMPLIFIKATOR I MARKES ROTEL MODEL RX-603.
FUQIA 360 W RMS. KA KATER DALJE TE GHITHA FUNKSIONALE. CILESI DHE PASTERTI E LARTE ZERI. SHUME I FUQISHEM. I PERSHTATSHEM PER BARE E RESTORANTE SI DHE AMBIENTE TE NDRYSHME. CMIMI 100 EURO I DISKUTUESHEM.
Leaflet
Në fillim