SHITEN SET BOKSESH TE MARKES TECHNICS SB-3650

60 EUR

80 EUR

Shitet nga: Miri 23 Tet 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shiten cift boksesh te markes Technics SB-3650. Bokset jane ne gjendje shume te mire dhe funksionale. Fuqia e tyre eshte 140W secili. Cmimi 60 Euro
Miri
  Online
0686063037
Leaflet
Në fillim