Record player Philips 212 Eletronic Vintage

390 EUR

Shitet nga: Artan 12 Tet 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Ne gjendje te persosur estetike dhe funksionale, model teper i rralle, dhe ne gjendje te tille edhe i rralle.
Leaflet
Në fillim