okazion

120 LEK

Shitet nga: ledi 10 Pri 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shes 2 suvoofer. Blankput 500w dhe 200w te sapo ardhur nga Italia. Cmimi:120mij
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione