OKAZION SHITET MIXER HERCULES DJ CONSOLE RMX

90 EUR

100 EUR

Shitet nga: Miri 23 Tet 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
SHITET MIXER HERCULES DJ CONSOLE RMX VIRTUAL. PAISJA ESHTE NE GJENDJE TE MIRE PUNE DHE ESTETIKE. SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI.
CMIMI 90 EURO I DISKUTUESHEM.
Miri
  Online
0686063037
Leaflet
Në fillim