Ocasion

Shitet nga: Curri 11 Nën 06:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 780 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shiten boxse per digjej te markes Malone lokale per shtepi per makina
Te ardhura nga zvicra ne super gjendje ne cmim ocasion
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim