Magnetofon Aiwa

7 000 LEK

20 000 LEK

Shitet nga: Valmira 03 Sht 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Magnetofon Aiwa super gjendje me CD dhe kasete.
Valmira
0695208907
Leaflet
Në fillim