Kufje I-JMB SN-P15

900 LEK

Shitet nga: Ahmet 03 Sht 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk ka ndonje problem dhe dhe cilesia e materialit eshte mire dhe cilesia e muzikes eshte shume mire per kete cmim.Ne kete kufje ka vend per sd card, per aux dhe vend per karikim.Ka 5 butona me funksione te ndruyshme.Me aux nuk harxhon bateri dhe me bluetooth harxhon pak keshtu qe mund te perdorni per nje kohe te gjate.
Leaflet
Në fillim