Kasetofon golfi 5

30 LEK

Shitet nga: Anonim 09 Sht 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet kasetofon Golfi 5 Eka dhe kodin siper Punon ne regull 30 mij lek . I ben dhe kady e pasati e tjer
Leaflet
Në fillim