Kasetofon golfi 5

40 LEK

Shitet nga: Anonim 09 Sht 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet kasetofon golfi 5 . I Ben e Pasatit Dhe Cady e tjer. Shitet 40 mij lek , Butonat mund te ja ndroj une .
Leaflet
Në fillim