Karikues telefoni me komande zanore (Alexa)

20 EUR

Shitet nga: Beni 13 Gush 07:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Karikues telefoni per makine me 2 vende USB qe karikojne telefonin shume shpejt si dhe lidhen me android ose IOS per te degjuar muzike, navigim me komanda zanore te Alexa.

(Me shkruani nje mesazh ketu dhe lini nje numer telefoni nese deshironi te ju kontaktoj me sms ose telefonate).

Faleminderit
Beni
  Online
Leaflet
Në fillim