Flm u Shit💥🔈SHITET SUBWOOFER SOUNDSTREAM 12🔈💥

15 000 LEK

Shitet nga: Gori 06 Gush 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
SOUNDSTREAM T4 12 ME AMPIFLIKATOR SONY XPLOD
900watt rms
1800watt max
Shume pak e perdorur,ne gjende shume te mire dhe e fuqishme,gati per prove.Jooo Ndrime.
15000 Leke
Leaflet
Në fillim