Bluetooth speaker

50 EUR

Shitet nga: Mario 06 Sht 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Bluetooth speaker dhe mbajtese telefoni waterproof, funksionon dhe si tip valixhe per telefona etj.
E re e paperdorur
50 Euro i padiskutueshem
Leaflet
Në fillim