AUDI A4

Shitet nga: Eri Mad Mad 10 Sht 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 3 240 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
SHITET AUDI A4 VITI 99 KRAHE ANGLEZ KAMIO ATOMAT 1.9 NAFTE TDI E THJESHT LETRAT SA JA KAM PRE IKA DERI NE SHTATOR 2020 MAKINES JAN BER TE GJITHA SHERBIMET SKA NEVOJ PER AS GJE NR CL 0684779644 ERI DUA VETEM NJEREZ SERIOZ JU FLM TIRANE 2 MILION E 500 MILEK
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim