Apifligator okazion

90 EUR

Shitet nga: Visi 25 Gush 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet ampifligatori okazion 90 mij lek pr arsye se kam dhe 2 tjera ampifliga 4 kanale dhe nxjerr shum rms esht e sa po ardhur nga gjermania e provuar vtm nje her ne makin

Leaflet
Në fillim