Amplifikator Cambridge Audio Azur 551R

330 EUR

Shitet nga: Goni 05 Tet 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet Amplifikator Cambridge Audio Azur 551R. Model me performance unike ne llojin e tij. Eshte perfekt per muzike dhe filma. Produkt Made in England! Perfshin sintonizator radio FM. Me telekomande, funksional dhe ne gjendje perfekte.
Trupi ne alumin, jo plastike. Cmimi si i ri: 1.200eur.
Specifikimet teknike kryesore:
Power output: 110W RMS per channel
Dolby Surround, Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, DTS, Dolby Prologic,
Multichannel: 7/7.1; 5.0/5.1;
Stereo: 2.0/2.1;
HDMI + HDMI ARC
Audio Inputs: 6 x Line Level Analogue Tuner (FM/AM) 7.1 Analogue Input 4 x Digital Co-axial, 4 Digital Optical
Video Inputs: 2 x Composite, 2 S-Video, 2 x Component Video, 4 HDMI
Audio Outputs: 7 x Amplified Speaker, Outputs 7.1 x Preamp outputs
Video output: 1 x HDMI
Max. Power Consumption 700W
Dimensions (W x H x D) 430 x 110 x 340mm
Weight 10.0Kg

Cmimi 350eur

Shume here me i mire se Yamaha, Pioneer, Sony, Kenwood dhe cdo gje tjeter komerciale.
Leaflet
Në fillim