2 radio marrese profesionale 8500 leke🚕

Shitet nga: AMO Electronics Dje 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 020 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 500 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
☎📞📟Set me 2 cope radio marrese profesionale.
💡Marka Boafeng.
🔎Shume te dobishme ne #Ndertim #Magazina #Gjueti #Transport #Ruajtje #Turizem #Alpinizem #kamping etj:
🔸Parametrat:
⚬Distanca 10km
⚬Frekuencat 400-470
⚬Vhf,uhf,fm
⚬Radiofrekuenca 8w
⚬Nr kanaleve 128.
🔋Bateria 1800 mAh.
⚬Stanby 72 ore
⚬Perdorimi 50 ore
🎁Ne paketim do te gjeni aksesoret perkates,
2 karikues 2 antena.
🏍Transport falas deri ne adresen tuaj.
🎖Cmimi 8500 leke
📞Kontakt 0695667888
#porosittani #porositngashtepia #porositonline #blionline #blitani #blingashtepia #blerjetezgjuara #spy #dyqanonline #paguajcash #paguajnedorezim #telefona #radiomarrese #radio #oferta #dergesa #oferta #merrjep #Tirane #Himare #Dhermi #shkoder
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim