Navi w211

Shitet nga: GENTI 05 Nën 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 920 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Navi per W211 ne gjendje perfekte
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim