Mikrofona Valore Shure Profesional

700 EUR

Shitet nga: Shure 30 Qer 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shure BLX Beta58A 300 euro
Shure Glxd Beta58A 400 euro
Shure QLXD SM86 700 euro
Shure QLXD KSM8 700 euro
Shure QLXD Beta58A 650 euro
te rinj dhe te perdorur
bejme dhe riparime mikrofonash / boksa etj..
Leaflet
Në fillim