Mikrofon shure valore per instrumenta muzikore

200 EUR

Shitet nga: Arti 21 Korr 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
mikrofoni esht perdorur vetem nje here permban centraline marrese bodypack me mikrofon mize dhe mikrofon klip.. 200 euro
Leaflet
Në fillim