Komplet robota +foni lezera te gjitha ok

400 000 LEK

Shitet nga: turi Sot 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Ka tre bokse jbl tre synq dhe basi rcf ka kater martins scan tre movitec robot dhenje per pjes ka dy laser makin shkume tymi dhe blic mikrofon dj jbs system dhe dy amplifica, shiten bashke me cmim te mir ,Por edhe vecmas
Leaflet
Në fillim