Shitet sub woofer per makina dopio bobin 5.000L

Shitet nga: shes 10 Nën 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 640 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

43 EUR   50 EUR

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet sub woofer per makina 32" ne super gjendje pune e garantuar... dopio bobin ''me 4 shtresa'' nje dalje + - marka devil power. Cmimi nga 50 euro qe ishte ne fillim ne 50.000 lek te vjetra shqiptare.....nuk behet fjale per me lire...te telefonoje kush eshte vertet i interesuar.......0693959333
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim