Shiten bokse profesionale

1 000 EUR

Shitet nga: Fatjon 28 Qer 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Bokse master audio 2 + 1wufer 500w
Bokse scytec 2 250w
Mixer beheringer 1 + mix arctik1
Stativa 4
Dhe dy pal fisha
Bokset jan te gjith te amplifikuar
Shiten per arsye mos perdorimi pothuaj se te rij 2 dasma kam ber
Leaflet
Në fillim