OKAZION !!!!

1 300 EUR

Shitet nga: Enio 23 Jan 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shiten 2 kollona 3way Yamaha me fuqi 1000/2000watt secili . Bokset jane ne super gjendje . Bashke me bokset perfshihet dhe ampiflikatori Yamaha P7000S qe vec fuqise , ka te integruar dhe krosover per ndarjen e frekuencave
Leaflet
Në fillim