Bokse Yamaha Okazion

600 EUR

Shitet nga: Enio 05 Shk 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shiten 2 bokse Yamaha te vete ampiflikuar me fuqi prej 400watt secili . Bokset jane ne gjendje shume te mire dhe te gatshem per tu testuar . Cmimi i padiskutueshem
Leaflet
Në fillim