10 euro ose 1200 lek Dy bokse komp. me amplifikim

Shitet nga: shes 10 Nën 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 200 LEK   2 500 LEK

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Dy bokse te perdorura kompiuteri me amplifikim ne gjendje shume te mire pune ...cmimi 10 euro ose 1200 lek te reja..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim