Yamaha 500 watt RMS

0 LEK

Shitet nga: Beni 02 Maj 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Shiten çift boksash Yamaha pasiv . 500watt RMS copa . Piku 1000watt. Shiten bashk me fishot dhe stativat dhe mixer hercules... shiten per arsye mosperdorimi . Çmimi shum i arsyeshem ...
Leaflet
Në fillim