plays tation 3

180 LEK

Shitet nga: Armando 15 Mar 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
shum pak i perdorur ne gjendje te mir me nje loj dhe nje pult me kontaktoni 0685156800
Armando
0685156800
Leaflet
Në fillim