Bufer

Shitet nga: alban 10 Nën 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 LEK

Komuna: Lezhë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Bufer i fuqishem shitet per arsye mospordorimi vetem per pak dit 150milek i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim