Boksa per Dj ( Foni )

0 LEK

Shitet nga: Foni dhe Bokse 11 Korr 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Shiten 2 Boksa Behringer 600wat njeri, 2 Proel me nga 250wat secili dhe nje Lem 150 Wat
3 Kamaleca
1 Mixel 4 Kanale
1 Contoller MixTrack Pro II
1300 Euro ( I diskutushem )
(Shiten per arsye mosperdorimi)

tel 0695211666
Foni dhe Bokse
0695211666
Në fillim