Mixer dhe mikrofona per orkester✌

450 EUR

Shitet nga: Niku 05 Sht 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kurbin
SHITET! Mixer i madh dhe mikrofona orkestre cmim i arsyeshem nr.cel 0698637002
Leaflet
Në fillim