ROTEL RCX 860L

Shitet nga: faruk 05 Nën 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Kukës
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet Rotel rcx 860l , fm nuk jep ze kurse te tjerat punojne posedon aux phono kaset , daljet jane ne gjendje te rregullte paisja gjindet ne Kosove.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim