microfon studio 48v mixer 16in 6out

200 EUR

Shitet nga: Eriol Eri Lufta 12 Shk 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
mikrofon studio fantom 48 v rodge, mikrofoni esht perdorur vetem nga nje studio ka 6 opsione per prerjen manuale te zerit ,mikseri funksionon me 48v dhe si i thjesht ka 6 hyrje mono dhe 6 sterio , ka dhe 6 dalie sterio te drejtuara , dhe nuk ngaterron zerat e hyrjes mund ti drejtosh ne cdo dalie qe deshiron perfekt per perdorim orekstre , ka dhe opsion mixdown per bivoice trenta ose oktavoice...per mikrofon kitara violin...shiten per arsye mosperdorimi .cmimi i diskutueshem
Eriol Eri Lufta
0693703082
Leaflet
Në fillim