Behringer V-Tone GMX110 Combo Amp

8 000 LEK

9 500 LEK

Shitet nga: elb1 17 Korr 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Kompakt dhe fleksibël, Behringer V-Tone GMX110 Combo Amp ofron 27 kombinime të mundshme të zërit përmes 2 kanaleve. Ka një 24-bit stereo multi-effect processor me 99 presets përdorues dhe kontroll MIDI. Ai gjithashtu përfshin fuqinë 30W, altoparlantin 10 ", ekranin me dy shifra LED dhe një akordues. Funksioni FXT mundëson cilësimet e pavarura të efekteve në secilin kanal, ndërkohë që qarku Dynamizer i patentuar rrit lojën tuaj me ngjeshjen e tubave. kor, flanging, phasing, rrotullues, auto-wah, echo, vonesë, kompresor, dhe kombinime të ndryshme efekt.

KaraketristikaTIPARET
Modeli analog
Fuqi 30W
10 "Gjuha
2 kanale
27 tinguj të modeluar
24-bit efektor procesor me kor, flanging, phasing, rrotullues, auto-wah, echo, vonesë, kompresor, dhe kombinime
Funksioni FXT
Qarkullimi i zgjerimit të sinjalit Dynamizer
akordues
Kontroll MIDI
Përfshin ndërrimin e këmbëve
Leaflet
Në fillim