Shiten 4 bokse aktive

1 500 EUR

Shitet nga: Hektor 29 Mar 07:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
Mackie
Shiten 4 bokse aktive 15 inch mackie thump prodhim amerikan me komponente origjinale dhe fishat. Te gatshme per cdo lloj prove( opsion nderrimi me ev sx250)
Leaflet
Në fillim