Dy Subwoofer te amplifikuar Mackie SWA1501

0 LEK

Shitet nga: Arti 25 Qer 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Modeli
Mackie
Subat jan ne gjendje te shkelqyer te mbajtu me kedhef .. jan shum te fuqishem dhe embelsi ne tingull.. cmim 1000 euro per te dy
Leaflet
Në fillim