shitet subwoofer MAGNAT dhe amplifikator MAC

20 000 LEK

Shitet nga: jsisdj 04 Shk 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
Mac
shitet subwoofer magnat dhe amplifikator MAC 2000kh...ne gjendje shum te mir cmimi i disk
Leaflet
Në fillim