Shiten bokse JBL SRX 715

350 EUR

Shitet nga: xhejnis Sot 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
JBL
SUPER OKAZION..””SAPO ERDHEN”
Shiten 2 bokse JBLper Dj,ose muzik live,
SUPER-PROFESSIONALE seria SRX 715.(passive)
bokset jane blere ne zvicer,dhe jane te reja ne kuti,te pa perdorura asnjeher.
fuqia e boksit eshte 3200 wat peak,1600 wat program,800 wat rms..cmimi 350€uro copa..( 700€uro Çift )
GJITHASHTU DISPONOJ AMPIFLIKATOR TE RINJ TE MARKES œYAMAHA dhe Markes œPEAVEY amerikane.cmimet variojne sipas fuqis watt te Ampiflikes perkatese..-1200watt-2600watt-4000watt
0692277007
Leaflet
Në fillim